Naszym zdaniem

Wyróżnij się w Sieci dzięki wyjątkowej i niepowtarzalnej domenie!

Zaraz po nieruchomościach domeny internetowe stały się naszą pasją. Naszym zdaniem są wizytówką Twoją lub Twojej firmy w Internecie. Dostrzegamy w nich niemal nieograniczone możliwości prezentacji podmiotu gospodarczego oraz produktów lub usług, jakie ten podmiot oferuje dla stale powiększającego się grona internautów.

Dla przykładu mając na uwadze prowadzoną przez nas działalność wybraliśmy dla naszej firmy nazwę IMMO oraz domeny immo.pl oraz immo.com.pl, które się jednoznacznie kojarzą z międzynarodowym skrótem używanym dla szerokopojętego rynku nieruchomości - IMMO.

 

Dla zwiększenia oglądalności naszego serwisu używamy również domen: immo24.pl, immo24.com.pl, immogroup.pl, immogroup.com.pl, nieruchomosc.com.pl, lokale.com.pl, centrum.com.pl.


Nie bez powodu rynek domen internetowych jest coraz częściej porównywany do nieruchomości XXI wieku. Podobnie jak przy nieruchomości inwestując w dobrą domenę internetową możemy być pewni, że na tej inwestycji raczej nie powinniśmy stracić.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - więcej

Aktualności

Bezdotykowa dezynfekcja rąk

08-04-2020
Informujemy, iż dbając o bezpieczeństwo najemców i klientów biurowca, obiekt został wyposażony w automatyczne dozowniki na płyn do dezynfekcji rąk.
 

Twoja firma w ścisłym centrum Bielska-Białej

25-10-2017
Firma IMMO oferuje wynajem powierzchni biurowo-usługowych w ścisłym centrum Bielska-Białej przy Placu Wolności 8 – 9.
 

ITAMAE SUSHI Japanese Restaurant & Grill

03-04-2017
Oprócz sushi nasz nowy najemca Placu Wolności 8 w Bielsku-Białej oferuje również wyśmienite dania z grilla.
 
Ideo Realizacja: 
CMS Edito Powered by: