O firmie

Zbigniew Byra

Firma IMMO z siedzibą w Bielsku-Białej przy Placu Wolności 9 rozpoczęła działalność w 2009 roku. Jej właścicielem i założycielem jest Zbigniew Byra.

 

Naszym celem i ciągłym dążeniem jest inwestowanie w nieruchomości komercyjne usytuowane tylko w najlepszych lokalizacjach Bielska-Białej. Każdorazowo oferujemy naszym klientom wybrane i dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań lokalizacje przy zachowaniu konkurencyjnych cen wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wynajmu powierzchni biurowo-usługowych w naszych obiektach zlokalizowanych w ścisłym centrum Bielska-Białej przy Placu Wolności 8 oraz przy Placu Wolności 9 jak i powierzchnią magazynowo-biurową, którą posiadamy w dzielnicy przemysłowej Wapienicy przy ulicy Wapienickiej 8

 

Przy wyborze partnera biznesowego, zawsze poszukuje się firmy, której można zaufać i na której można polegać - teraz i w przyszłości. Nawiązanie współpracy z firmą IMMO ma wiele zalet, przede wszystkim są to wymierne korzyści z uzyskania najlepszej możliwej lokalizacji dla Państwa działalności w Bielsku-Białej.

 

Sugerując się coraz częściej słyszanym porównywaniem domen internetowych do nieruchomości XXI wieku postanowiliśmy również inwestować w najlepsze domeny internetowe. Oferujemy możliwość zakupu bądź wieloletniej dzierżawy wybranej domeny internetowej - więcej

 

Wyczerpujących informacji, jak również odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania udzielamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 - KONTAKT.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Aktualności

Bezdotykowa dezynfekcja rąk

08-04-2020
Informujemy, iż dbając o bezpieczeństwo najemców i klientów biurowca, obiekt został wyposażony w automatyczne dozowniki na płyn do dezynfekcji rąk.
 

Twoja firma w ścisłym centrum Bielska-Białej

25-10-2017
Firma IMMO oferuje wynajem powierzchni biurowo-usługowych w ścisłym centrum Bielska-Białej przy Placu Wolności 8 – 9.
 

ITAMAE SUSHI Japanese Restaurant & Grill

03-04-2017
Oprócz sushi nasz nowy najemca Placu Wolności 8 w Bielsku-Białej oferuje również wyśmienite dania z grilla.
 
Ideo Realizacja: 
CMS Edito Powered by: