O Placu Wolności

Plac Wolności
Plac Wolności 8 - 9
Plac Wolności 8 - 9

Jest to zbliżony kształtem do prostokąta plac o długości 75 m na osi północ-południe i 40 m na osi wschód-zachód. Jego powierzchnia wynosi 3000 m². Od południa jest ograniczony przez ul. 11-go Listopada – główny deptak handlowy miasta Bielska-Białej. Południowa pierzeja Placu Wolności według numeracji budynków należy do ulicy 11-go Listopada. Wpada ona w narożnik południowo-zachodni i wybiega z narożnika południowo- wschodniego. Północną pierzeję przecina wlot ul. Legionów. Centralną część placu wypełnia płatny parking na około 100 samochodów i postój taksówek; wjazd na nie znajduje się od strony ul. Legionów. Południowa część placu, będąca jednocześnie częścią ul. 11 Listopada oraz ok. 20-metrowe przestrzenie (oddzieloną od parkingu przez drzewa i klomby kwiatowe) wzdłuż pierzei wschodniej i zachodniej stanowią strefę pieszą. Cała płyta Placu Wolności (zarówno parking, jak i strefa piesza) jest wybrukowana.

 

Strategiczne położenie w centralnej części Bielska-Białej, łatwy dojazd, zadbana architektura jak i obszerny parking sprawiły, że Plac Wolności stał się lokalizacją wielu placówek bankowych (ALIOR BANK, DEUTSCHE BANK, mBANK, Raiffeisen POLBANK…) oraz adresem siedzib wymagających przedsiębiorstw, które cenią prestiżowe lokalizacje.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wynajmu powierzchni biurowo-usługowych w naszych obiektach zlokalizowanych w Bielsku-Białej przy Placu Wolności 8 - 9 - więcej

Aktualności

Bezdotykowa dezynfekcja rąk

08-04-2020
Informujemy, iż dbając o bezpieczeństwo najemców i klientów biurowca, obiekt został wyposażony w automatyczne dozowniki na płyn do dezynfekcji rąk.
 

Twoja firma w ścisłym centrum Bielska-Białej

25-10-2017
Firma IMMO oferuje wynajem powierzchni biurowo-usługowych w ścisłym centrum Bielska-Białej przy Placu Wolności 8 – 9.
 

ITAMAE SUSHI Japanese Restaurant & Grill

03-04-2017
Oprócz sushi nasz nowy najemca Placu Wolności 8 w Bielsku-Białej oferuje również wyśmienite dania z grilla.
 
Ideo Realizacja: 
CMS Edito Powered by: