Współpraca z IMMO

Chętnie podejmiemy współpracę począwszy od wynajmu powierzchni biurowo-usługowych w obiektach zlokalizowanych w Bielsku-Białej przy Placu Wolności 8 oraz przy Placu Wolności 9 oraz powierzchni magazynowo-biurowej, którą posiadamy w Wapienicy przy ulicy Wapienickiej 8 do możliwości zakupu lub dzieżawy domen internetowych na dogodnych dla dzierżawcy warunkach.

 

W szczególności mamy na myśli wieloletnie umowy dostosowane do potrzeb i wymagań klienta z zastrzeżeniem prawa pierwokupu dzierżawionej domeny internetowej. Równie chętnie poznamy Państwa oferty zakupu naszych domen internetowych jak również przeanalizujemy oferty zamiany. 

 

We współpracy z naszymi klientami preferujemy długofalowe kontakty handlowe, pełne zachowanie zasad etyki oraz uczciwości jak i jasno zdefiniowane zadania dla nas i oczekiwania ze strony klienta. Sukces Państwa jest bowiem naszym sukcesem. Utrzymujemy przyjacielskie stosunki z naszymi partnerami handlowymi. 

 

Wyczerpujących informacji, jak również odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania udzielamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 - KONTAKT.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Aktualności

Bezdotykowa dezynfekcja rąk

08-04-2020
Informujemy, iż dbając o bezpieczeństwo najemców i klientów biurowca, obiekt został wyposażony w automatyczne dozowniki na płyn do dezynfekcji rąk.
 

Twoja firma w ścisłym centrum Bielska-Białej

25-10-2017
Firma IMMO oferuje wynajem powierzchni biurowo-usługowych w ścisłym centrum Bielska-Białej przy Placu Wolności 8 – 9.
 

ITAMAE SUSHI Japanese Restaurant & Grill

03-04-2017
Oprócz sushi nasz nowy najemca Placu Wolności 8 w Bielsku-Białej oferuje również wyśmienite dania z grilla.
 
Ideo Realizacja: 
CMS Edito Powered by: